Slide background
Slide background
Slide background

אודות גיל פק

חברת גיל פק עוסקת מזה 30 שנים בייצור אריזות פלסטיק לתעשיית התרופות, המזון והקוסמטיקה וכן ביצור מוצרי פלסטיק בהזרקה לתחום הרפואי והמכשור הרפואי. החברה הוקמה בשנת 1987 ומייצרת מגוון בקבוקי פלסטיק, צנצנות פלסטיק, פקקים ומכסים לעשרות לקוחות בארץ ובחו"ל, בתחומי הרפואה, פרמצבטיקה, תוספי מזון ומזון בריאות. 

במפעלנו באשדוד מכונות המיייצרות בקבוקים ופקקים במגוון שיטות ייצור. בכך אנו למעשה מסוגלים להציע פתרון אריזה: בקבוק, צנצנת או פקק, לכל דרישה של הלקוח תוך התאמת שיטת היצור למוצר המבוקש. כיצרן לתעשייה הרפואית, אנו משתמשים רק בחומרי גלם וצבעים בעלי אישורים למגע עם מזון ותרופות, העומדים בתקני איכות בינלאומיים. 

לחברה תו תקן ISO 9001:2008 וכן היא יצרן רשום ב FDA בארה"ב.

הנהלת החברה והחזון

החברה הוקמה על ידי שמואל גואטה, בשנת 1987. כיום משמש שמואל כאחראי על התחום הטכני במפעל ופיתוח מוצרים חדשים. מנכ״ל החברה הוא בנו, איתמר גואטה אשר הצטרף לחברה בשנת 2005. 

בשנת 2016 רכשה החברה את מפעל מיניפלסט עין שמר מידי קיבוץ עין שמר על מנת להרחיב את פעילותה בתחומי הרפואה. במפעל מיניפלסט עוסקים בייצור מוצרי פלסטיק מתכלים למעבדות מחקר ולבתי חולים: צלחות פטרי, כוסות לדיגום, מבחנות צנטרפוגה, מקלות לזריעת חיידקים ומגוון מוצרים נוספים לתחום הרפואי. במיניפלסט חדרים נקיים בתקן ISO 5 ובתקן ISO 6. לפרטים נוספים: www.miniplast.co.il

בסך הכל מפעילה חברת גיל פק כ- 20 מכונות לייצור מוצרי פלסטיק רפואיים בהזרקה ובניפוח וכן מכונות אריזה אוטומטיות, מכונות הדפסה ועוד. לחברה עשרות לקוחות בארץ: חברות תרופות, יצרני תוספי מזון וקוסמטיקה, בתי חולים, אוניברסיטאות, מעבדות מחקר ועוד. מוצרי החברה נמכרים ללקוחות במגוון מדינות: ארה"ב, אנגליה, הולנד, דנמרק, ספרד, הונגריה, ארגנטינה, צ'ילה, תאילנד ועוד. 

״החזון של גיל פק הוא לספק מוצרי פלסטיק איכותיים ללקוחות בתחום הרפואה והפרמצבטיקה בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ועל ידי התאמה של פתרון יעודי ללקוח ומתן שרות מקיף: החל משלב פיתוח ותכנון המוצר, דרך יצור התבנית ועד יצור שוטף של המוצר. היתרון הגדול שלנו הוא בגמישות שלנו: בזמני פיתוח קצרים, זמני הספקה קצרים ועלויות פיתוח וייצור נמוכות."

טכנולוגיות הייצור

חברת גיל פק מפעילה מספר קווי ייצור, המבוססים על 3 טכנולוגיות ייצור שונות:

  • אקסטרוזיה ניפוח (Extrusion Blow Molding) – מפעל גיל פק באשדוד החל את דרכו כיצרן בתחום ניפוח הבקבוקים ובתחום זה צברה החברה את עיקר מומחיותה מיום היווסדה. תהליך הניפוח מאפשר ייצור בקבוקי פלסטיק, צנצנות פלסטיק ושלל מוצרים בעלי חלל פנימי, כגון: בקבוקי אקורדיון (גרמושקה), מצופים, קרחומים, צעצועים ועוד.
  • הזרקת פלסטיק (Injection Molding) - במפעלי החברה מכונות הזרקת פלסטיק מתקדמות בגדלים שבין 50 ועד 180 טון לחץ נעילה. ייצור בהזרקה משמש בעיקר ליצור מוצרי פלסטיק למכשור רפואי, פקקים ומכסים מפלסטיק וחלקי פלסטיק מיניאטורים עבור תחום הפרוסטתיקה של  שתלים דנטליים.
  • מתיחה - ניפוח (Stretch Blow Molding) – על מנת לתת מענה ללקוחותינו המבקשים בקבוקי PET, במפעל באשדוד פועלים גם קווי ייצור בטכנולוגיה של מתיחה - ניפוח. תהליך זה מאפשר ייצור של בקבוקים על ידי ניפוח מבחנות פלסטיק מ- PET, חומר המיועד עבור בקבוקים שקופים או חצי שקופים, שניתן לייצר במגוון צבעים: אמבר (חום רפואי), כחול קובלט, ירוק וכל צבע אחר שיידרש.

קטלוג החברה

אנחנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג שלנו ובו תמצאו מגוון אריזות פלסטיק בתצורות שונות ומגוונות לשימושים שונים.

הקטלוג בשפה האנגלית, ובו תוכלו גם לקבל מידע אודות המוצרים של חברת מיניפלסט, חברות אחות של גיל פק, לייצור מוצרי מעבדה מתכלים.

לפרטים נוספים צור קשר

צור קשר